W ramach 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci „Dziecinada” zaprosiliśmy do Wrocławia rosyjskiego artystę Sergeya Korsacova, który zgodził się przygotować performance i wystąpić podczas pleneru, który już 6 października odbędzie się w Parku Grabiszyńskim.

Na potrzeby występu zbieramy dla niego zespół uzdolnionych ludzi, animatorów oraz studentów kierunków plastycznych i artystycznych otwartych na działania spontaniczne, szalone i odważne.  

Chcemy stworzyć grupę warsztatową, która razem z artystą przygotuje pokaz-niespodziankę uczestnicząc w kilkugodzinnych warsztatach w dniach 4 i 5 października. To świetna okazją do rozszerzenia kontaktów międzynarodowych i osobistej wymiany doświadczeń z rosyjskim artystą.

O projekcie:

Alchemicy z Cardbordii z alchemiczną pozytywką (www.ambox.me) będą przechadzać się skanując muzykę, która gra w każdej osobie i odtwarzać ją przy pomocy urządzenia. Alchemicy potrafią również przepowiadać przyszłość, a także poszukują nowego złota naszego pokolenia — dobrego nastroju.

Przed występem ulicznym Władca Cardboardii zorganizuje szkolenie dla alchemików. Więc każdy, kto wypróbować jak działa Ambox, może dołączyć na kilka dni do naszych warsztatów z zakresu ruchu synchronicznego i komunikacji. Spróbujmy się poznać, a wyniki naszych badań pokażemy na festiwalu!

Wymagamy wyłącznie dobrych chęci, zaangażowania i wolnego czasu w pierwszy weekend października!

Warsztaty są całkowicie bezpłatne.

Szczegóły i zgłoszenia:  joanna.gala1@gmail.com