Poszukujemy partnerów, którzy chcą dołączyć do programu wydarzeń towarzyszących 9. edycji festiwalu w dniach 11-12 czerwca 2022.

Prowadzisz działalność skierowaną do dzieci i/lub rodziców i chcesz zorganizować warsztaty/pokaz/zabawę, aby promować swoją działalność w ramach Festiwalowego Miasteczka na placu przed Impartem?

Wesprzyj nas w działaniu, a my zajmiemy się resztą, w tym promocją Twojej działalności.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Na pytania i zgłoszenia czekamy do 20.04.2022 r.  pod adresem mailowym: nastazja.dziecinada@gmail.com

„Dziecinada” to Międzynarodowy Festiwal Teatrów na Dolnym Śląsku skierowany do dzieci, opiekunów i całych rodzin.

Głównym celem festiwalu jest promowanie dobrej jakościowo sztuki dla dziecka. Pragniemy otworzyć drzwi teatru dla wszystkich, a zwłaszcza dla najmłodszych, którzy do tej pory nie mieli do niej dostępu ze względu na zły stan zdrowia, sytuację ekonomiczną, rodzinną, miejsce zamieszkania, brak odpowiedniej oferty kulturalnej czy nieświadomych wartości teatru rodziców. Festiwal „Dziecinada” jest miejscem, gdzie wielopłaszczyznowa integracja dzieci z różnych środowisk, zarówno w pełni zdrowych, jak i z niepełnosprawnościami, jest naturalna i swobodna. Dbamy o to, aby wszyscy mali uczestnicy w komfortowy sposób mogli uczestniczyć w doświadczaniu kultury, a różnice pomiędzy nimi zacierały się samoistnie. 9. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2022.