28 września | 10:00 i 12:00 | Firlej, ul. Grabiszyńska 56
No Shoes theater (LT)
Dla dzieci od 6 mies. - do 3 lat | czas trwania: ok 45 min.

W mitologiach różnych ludów świata woda symbolizuje życie i jest początkiem wszystkiego. Twórcy zaproszą widza do zaangażowania się i pomagania dwóm aktorom-tancerzom w przebudzeniu rzeki. Dźwięki muzyki klasycznej, delikatne detale scenografii zanurzą małych widzów w fantazyjne oceany, mistyczne przestrzenie unoszone przez wodne impulsy, opowieści, a jednocześnie – rozwiną dziecięce zmysły.

Teatr No Shoes przedstawia się hasłem „by wewnątrz i wokół mnie było czyściej” i zaprasza do wejścia w przestrzeń i pozostawienia butów za drzwiami. Przy muzyce granej na żywo tworzymy interaktywny, multisensoryczny teatr ruchu dla niemowląt, dzieci i młodzieży. Tutaj uwaga zawsze skupia się na widzu, który jest zaproszony do wzięcia udziału w akcji i bycia nie tylko widzem, ale także twórcą. W naszej pracy wykorzystujemy muzykę instrumentalną i wokalną, różne elementy tańca współczesnego, projekcje wideo i inne bezpośrednio angażujące narzędzia. W spektaklach widz ma okazję stać się aktywnym twórcą akcji, a nie jej biernym obserwatorem.

Przypominamy, że na salę widowiskową nie można wprowadzać wózków dziecięcych. Ze względu na ograniczoną możliwość przechowywania wózków także na pozostałym terenie obiektu Firleja, co wynika z przepisów i przeciwpożarowych i względów bezpieczeństwa, dla Państwa komfortu sugerujemy przybycie na spektakl z dzieckiem w nosidle bądź w chuście.