1 października | 12:00 i 17:00 | Centrum na Przedmieściu - scena formalna
Maas Theatre En Dans (NL)
Dla dzieci od 3 lat | czas trwania: ok 40 min.

Zwycięzca „Zilveren Krekel” dla najbardziej imponującej produkcji scenicznej.

Co wspólnego mają maluch i przeciętny światowy przywódca? Czy są prezydenci, którzy również mogą wpadać w szał na środku alejek w supermarkecie? Albo wściekle krzyczeć, dopóki nie dostaną tego, czego chcą? Jeśli zmrużysz oczy i spojrzysz na przemawiającego malucha i dorosłego mężczyznę w garniturze gadającego bzdury siedzących obok siebie, możesz nawet nie zauważyć różnicy. Oczywiście jeden z nich ma prawo głosu we wszystkim, podczas gdy drugi musi robić wszystko, co mu się każe.

„BullyBully” daje widzom wgląd na poziomie klocków Duplo w zderzenie dwóch światowych mocarstw, które ostatecznie uczą się spotykać pośrodku; polityka w przedszkolu i dziecinność wśród poważnych i potężnych dorosłych. To musical dla maluchów w stylu „West Side Story”, który prezentuje nam dwóch wykonawców, wiele piosenek, zabawne kłótnie, trochę sprzeczek i ostatecznie szczęśliwe zakończenie. „BullyBully” to długo oczekiwana kontynuacja „Wanted: Rabbit”, „iPet” i „Get’M”, trzech przedstawień dla maluchów od René Geerlingsa, któremu udało się sprawić, by tysiące maluchów i rodziców siedziało jak na szpilkach.

Maas Theater and Dance tworzy wysokiej jakości spektakle teatralne i taneczne o różnych formach i rozmiarach. Od produkcji na dużą skalę i projektów szkolnych dostosowanych do środowiska klasowego, aż po małe przedstawienia festiwalowe i lokalny teatr. Jedną rzeczą, która łączy wszystkie te produkcje, jest solidne zaangażowanie publiczności i wykonawców występujących na scenie. Korzystają z szerokiej gamy narzędzi i metod teatralnych, aby opowiadać swoje historie w sposób lekki i łatwy do zrozumienia. W Maas można znaleźć na scenie osobowości, które nie boją się pokazać siebie; wykonawców, którzy są świadomi swoich ciał i ról, które odgrywają. Występy są często szlachetne, a jednocześnie zawsze pozostają osobiste i bliskie domu. Maas oferuje przystępne, ekstrawaganckie i fizyczne historie, opowiadane przez wykonawców w nowy i oryginalny sposób. Spektakle Maas można zobaczyć w dowolnym miejscu: w Rotterdamie lub w dużych i średnich miastach w całej Holandii, Belgii, a nawet poza granicami kraju.