1 października | 12:00 i 17:00 | Centrum na Przedmieściu (scena formalna)
Maas Theatre En Dans (NL)
Dla dzieci w wieku od lat 3 | czas trwania: około 40 min.

Co wspólnego mają maluch i przeciętny światowy przywódca? Czy są prezydenci, którzy również mogą wpadać w szał na środku alejek w supermarkecie? Albo wściekle krzyczeć, dopóki nie dostaną tego, czego chcą? Jeśli zmrużysz oczy i spojrzysz na przemawiającego malucha i dorosłego mężczyznę w garniturze gadającego bzdury siedzących obok siebie, możesz nawet nie zauważyć różnicy. Oczywiście jeden z nich ma prawo głosu we wszystkim, podczas gdy drugi musi robić wszystko, co mu się każe. „BullyBully” daje widzom wgląd na poziomie klocków Duplo w zderzenie dwóch światowych mocarstw, które ostatecznie uczą się spotykać pośrodku; polityka w przedszkolu i dziecinność wśród poważnych i potężnych dorosłych.

To musical dla maluchów w stylu „West Side Story”, który prezentuje nam dwóch wykonawców, wiele piosenek, zabawne kłótnie, trochę sprzeczek i ostatecznie szczęśliwe zakończenie. „BullyBully” to długo oczekiwana kontynuacja „Wanted: Rabbit”, „A’Pet” i „Get’m”, trzech przedstawień od René Geerlingsa, któremu udało się sprawić, by tysiące maluchów i rodziców siedziało jak na szpilkach.

Maas Theater and Dance tworzy wysokiej jakości spektakle teatralne i taneczne o różnych formach i rozmiarach. Od produkcji na dużą skalę i projektów szkolnych dostosowanych do środowiska klasowego, aż po małe przedstawienia festiwalowe i lokalny teatr. Jedną rzeczą, która łączy wszystkie te produkcje, jest solidne zaangażowanie publiczności i wykonawców występujących na scenie.